ihracat-destek

B2B Desteği

B2B , busines to business organizasyonları, ikili iş görüşmeleri aslında Bosphorus Trade Centers için arkasında 8 yıllık bir tecrübe ve birikimin olduğu güçlü bir hikaye. Sahra altı Afrika ülkelerinde 8 yılda yaptığımız 52 fuar, 14 forum ve 100’ün üzerinde küçük ve büyük heyet çalışmaları ile Türkiye’nin üreticilerine ve ihracatçılarına önemli destekler sağladık.

Aslında kendimizi ikili iş görüşmeleri hizmeti alanında yaptığımız çalışmalar ve aldığımız sonuçlarla ilgili anlatmadan önce isterseniz Gana’da yaptığımız b2b ikili iş görüşmelerinin sonuçları hakkında katılımcılarımızın yorumlarını izleyerek bu bölüme giriş yapmış olabiliriz.

Türkiye’nin önde gelen seramik üreticisi firmasına 5 günde Etiyopya gibi bir pazarda 100’e yakın görüşme yaptırdıktan sonra, ihracat direktörünün ofisimize gelip bizlere teşekkür ettiği videomuzdan da b2b görüşmeleri konusundaki tecrübemizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Sadece Türk Firmalarına değil Bosphorus Trade Centers , Afrika Ticaret Ofisleri yabancı firmalara da b2b hizmeti vermektedir. İşte Size Portekiz’li bir makine üreticisinin Gana’da bizden aldığı hizmet ile ilgili yorumu:

B2B çalışmalarında çok sayıda organizasyonun altına attığımız imzanın , edindiğimiz hayli yüksek tecrübe, bilgi ve birikimi Afrika pazarında ürünlerini satmak isteyen, Afrika’ya kolay ihravat yapmak isteyen ihracatçılarımız için sunuyoruz. Şirketimizin b2b deneyimleri hakkında detaylı bilgi almak, referanslarımızı incelemek ve projenizde b2b danışmanlık desteği almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.