ihracat-destek

Online Ziyaretçi Desteği

Dijital ortamda gerçekleştirilen organizasyonlarda bu ister bir sanal fuar, ister bir sanal heyet organizasyonu olsun ziyaretçi kalitesinin en belirleyici tarafı ziyaretçiyi ne kadar sanalda ve ne kadar gerçek ortamda aradığınızdır.

Online ziyaretçi desteği 2 şekilde verilebilir:

  • 1.si bir etkinlik için yani bir çok firmanın katıldığı bir heyet veya fuar etkinliğinde online ziyaretçi çalışmaları ile destek verilebilir.
  • 2. olarak da Bosphorus Trade Centers, Afrika Ticaret Merkezleri projesi sisteminden size özel bir online ziyaretçi desteği alabilirsiniz.

Burada örneği verirken biraz detaylı açıklamak gerekiyor; ürettiğiniz ürünlerin sektörlerine göre bir saha tanıtımıyla desteklenmedikten sonra online ziyaretçi çalışması çok verimli olmayabilir. Zaten halihazırda firmanın altyapısı buna ne kadar hazır ilk iş ona bakmak lazım. Yani bir ziyaretçi ile sadece tanışıp lead toplamak üzerine kurgulanmış event organizasyonlar kısmen başarıya ulaşıyor.

Bir satış zinciri, bir ihracat köprüsü haline getirmek için mutlaka işi sokağa yaymak zorundasınız. Biz bu konuda saha çalışmalarımızla güncel verileri alıyoruz, en az alıcı 300 sektör profesyonelinin kartını, telefonunu e mailini sisteme ekleyip internet reklamlarımızı da bunun üzerine inşaa ediyoruz. Optimizasyonumuz ve sektörel algoritmamız daha başarılı çalıştığı için bu yöntemle çok daha yoğun bir ciddi ziyaretçi kitlesi etkinliklerimizde bizlerle birlikte oluyor.

Bosphorus Trade Centers online ziyaretçi desteği sistemi ile her türlü etkinlik, fuar, sanal fuar , sanal heyet gibi çalışmalarınızda bizden bilgi isteyebilir, detaylı olarak size sunum yapmamızı talep edebilirsiniz.