Afrika’dan Ürünlerimizi İsteyenlere Yardımcı Oluruz

Özellikle Telegram ve WhatsApp’daki ticaret gruplarında şu mesaja sıkça rastlıyoruz : “Afrika dan ürünlerimizi isteyenlere yardımcı oluruz”

Ama siz şu anda yardıma daha fazla ihtiyaç olan taraftasınız! Afrika’ya İhracat yapmanın en doğru modeli, orada bulunup, güven duvarını yıkmaktır. Bazı stklar ve uzmanların orada üretim yapın ısrarını ve stratejisini bir ölçüde anlıyoruz. Bunun bir takvime bağlı olması gerekiyor.

Önce Afrika’da Ofis ve Temsilci:

Bosphorustradecenters Afrika Ticaret Ofisleri size 365 gün Afrika nüfusunun %40’ının yaşadığı 9 ülkede temsilcilik imkanı veriyor. Düşünün, siz fabrikanızda, ofisinizdeyken, aynı anda Nijerya’da Dei Dei pazarında, Fildişi’nde Bengerville bölgesinde, Gana’da Spintex’de Güney Sudan’da Konyokonyo pazarında potansiyel müşterilere, önemli ithalatçılara tanıtımınız yapılıyor.

Bir telefon geliyor size görüntülü olarak, Etiyopya’da ki temsilciniz Mercato Bölgesi’nde bir müşteri adayıyla toplantıda ve sizi o toplantıya dahil ediyor.

Üstelik Bu konforu 365 gün yaşatıyor sizlere.

Yeni nesil ticaretin anahtarı, Afrika Ticaret Ofisleri, #bosphorustradecenters küresel ticaret ağı projesi ile #Afrikayaihracat artık çok kolay. Üye olun, sistemimizin limitlerin üstünde imkanlarından faydalanın. #ihracat #ticaretmerkezleri #tradecenters #export #fuar #sanalfuar #onlineetkinlik

?02163424224

?05448925675

?Bsptradecenters@gmail.com