Afrika’ya İhracat Yarışına Hazır mısınız?

Doğru zaman, doğru kadro ve doğru araç gereçle birleştirilmiş doğru bir bütçe sizi İhracat için hedefe ulaştırır. İhracat aslında bir yatırımdır. Nasıl doğru yatırım aracını yıllardır insanoğlu tartışır durur, Altın mı, Dolar mı Borsa mi diye. İhracatçılarda yıllardır tartışır, fuar, forum, dergi, İnternet, pazarda ofis, ticari seyahat VS…

Hangisi?
Cevap : Hepsi ama Dozunda!

Bunların hiçbirine tek başına umut bağlamamak en doğrusu, İhracatı bir sistem olarak algılayıp menüde her çeşit besini bulundurmak en sağlıklısı!

Bosphorus Trade Centers, Afrika Ticaret Ofisleri projesinin avantajlı tarafı ne diye sorulursa ilk önce sürekli olması derim. Çünkü 1 yıllık anlaşma ile birlikte, kullandığınız bütçe karşılığında 365 gün servis alırsınız, eğer toplam paket çalışırsak 9 ülkede 365 gün çalıştığımız için ihracat konusunda en avantajlı yöntem olduğumuzu iddia edebiliriz.

#Nijerya
#SierraLeone
#Togo
#GüneySudan
#Senegal
#Etiyopya
#FildişiSahilleri
#Uganda
#Gana

ofisleri ile #bosphorustradecenters #Afrikaticaretofisleri projesi size sürekli bir satış ağı, müşterilerinizle sürekli online tanıtım konforu ve sürekli İhracat keyfi yaşatıyor.

Ne dersiniz? Sistemimizi dinlemek ister misiniz?

? 05448925675

? 02163424224

? bsptradecenters@gmail.com